Szpital Puławska Kameralny i wysokospecjalistyczny

Szpital Puławska to kameralna, ekskluzywna, szanująca prywatność Pacjentów, specjalistyczna placówka. Oferujemy wybrane, unikalne zabiegi z szerokiego spektrum różnych dziedzin medycyny dostępnych w Grupie LUX MED. Nasi Pacjenci mogą liczyć na leczenie pod okiem zespołu najwyższej klasy specjalistów, zapewniających pełną opiekę – począwszy od konsultacji, celowanej diagnostyki, leczenia zachowawczego lub operacyjnego aż po opiekę pooperacyjną.

Komfortowe leczenie w Szpitalu Puławska

Szpital Puławska w Warszawie rozpoczął swoją działalność 25 sierpnia 2010 roku. Nowoczesny, czterokondygnacyjny, wolnostojący budynek z własnym parkingiem zewnętrznym i podziemnym znajduje się w dogodnym punkcie miasta – południowej Warszawy i trasy wylotowej z miasta.

Wewnątrz Szpitala znajdują się dwie nowoczesne i przestronne sale operacyjne posiadające certyfikaty obowiązujące w Unii Europejskiej. Ponadto placówka jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymała w 2012 roku certyfikat Szpital Bez Bólu, m.in. dzięki świadczonej całodobowo opiece anestezjologicznej.

szpital pulawska-1.jpg
szpital pulawska-2.jpg
szpital pulawska-3.jpg
szpital pulawska-4.jpg
szpital pulawska-5.jpg
szpital pulawska-1.jpg

Specjalizacje Szpitala Puławska

Chirurgia plastyczna

Oferta Szpitala obejmuje większość dostępnych w Polsce zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Pacjenci mogą skorzystać zarówno z operacji przeprowadzanych w znieczuleniu ogólnym, jak i zabiegów małoinwazyjnych, wykonywanych w ciągu jednego dnia.

• Operacje twarzy i szyi (m.in. liftingi, operacje powiek)

• Operacje piersi (m.in. powiększanie lub zmniejszanie)

• Operacje powłok ciała

• Operacje nosa i uszu (m.in. korekcje nosa i korekta uszu)

• Zabiegi małoinwazyjne (m.in. korekcja blizn, wypełnienie zmarszczek)

• Liposukcje

• Korekcje powłok brzusznych

• Operacje zmiany płci

• Operacje sromu

Chirurgia ogólna i naczyniowa

W Szpitalu Puławska Pacjenci mogą skorzystać z leczenia żylaków, hemoroidów i przepuklin za pomocą wielu nowoczesnych i małoinwazyjnych zabiegów, które powodują mniejsze dolegliwości pooperacyjne i znacznie skracają okres rekonwalescencji.

Leczenie żylaków klejem medycznym

Operacja żylaków falą radiową RF

Skleroterapia

Miniflebektomia

Ginekologia

Z myślą o komforcie i bezpieczeństwie Pacjentek, Szpital Puławska zapewnia im innowacyjne interdyscyplinarne leczenie operacyjne, które pozwala na jednodniową hospitalizację, krótszy czas rekonwalescencji oraz zminimalizowanie powikłań związanych z wielokrotnym podawaniem znieczulenia.

• Usuwanie mięśniaków

• Laparoskopowe lub klasyczne usunięcie macicy

• Laparoskopowe usunięcie torbieli jajników

• Operacyjna korekta zaburzeń statyki dna miednicy

• Operacje naprawcze powikłań po wszczepieniu siatek ginekologicznych

• Operacje usunięcia ognisk endometriozy

Założenie wewnątrzmacicznej wkładki antykoncepcyjnej w znieczuleniu

Urologia

Szpital Puławska oferuje operacyjne leczenie schorzeń nerek, dróg moczowych oraz męskich narządów płciowych. Oprócz standardowych procedur z dziedziny urologii, oferta Szpitala obejmuje także leczenie nietrzymania moczu.

• Operacje prącia i jąder

Laserowe leczenie stulejki

Leczenie nietrzymania moczu

• Leczenie komórkami macierzystymi

• Operacje urologiczne dzieci od 3. r.ż.

• Badanie urodynamiczne od 16. r.ż.

• Wazektomia

Laryngologia

Specjaliści ze Szpitala Puławska poprzez fachową diagnostykę i dobór właściwej metody leczenia są w stanie przywrócić zdrowie i komfort wszystkim Pacjentom zmagającym się z problemami laryngologicznymi.

• Operacje migdałków (m.in. usunięcie, zamykanie krypt migdałków)

• Operacje zatok (m.in. otwarcie zatok przynosowych)

• Diagnostyka (m.in. wideofiberoskopia)

• Operacje jamy ustnej (m.in. podcięcie wędzidełka języka)